Aasta huviharidusõpetaja on Riina Lõhmus

06.10.2023

Rae vald tunnustas eilsel (05.10.23) õpetajate päeva pidulikul vastuvõtul valla õpetajaid. Rae valla aasta huviharidusõpetaja 2023 tiitli pälvis viiuliõpetaja Riina Lõhmus. Rae Huvialakoolis töötab Riina Lõhmus kooli loomisest saadik – seega juba 25 aastat. Õpetaja Riina juures oma pilliõpinguid alustanud õpilased on enamjaolt kooli lõputunnistuse kättesaamiseni tema juures õppinud. Lisaks tavapärasele viiuliõpetamise metoodikale kasutab Riina […]

Rae vald tunnustas eilsel (05.10.23) õpetajate päeva pidulikul vastuvõtul valla õpetajaid. Rae valla aasta huviharidusõpetaja 2023 tiitli pälvis viiuliõpetaja Riina Lõhmus.

Rae Huvialakoolis töötab Riina Lõhmus kooli loomisest saadik – seega juba 25 aastat. Õpetaja Riina juures oma pilliõpinguid alustanud õpilased on enamjaolt kooli lõputunnistuse kättesaamiseni tema juures õppinud. Lisaks tavapärasele viiuliõpetamise metoodikale kasutab Riina oma töös ka Suzuki-meetodit, täiendades ennast selles pidevalt.

Riina õpilaste pered on tihti kaasatud suvistesse pillilaagritesse ja kontsert-ettevõtmistesse. Koos käiakse kuulamas klassikalise muusika kontserte ja õpitubasid.

Riina õpilased osalevad Rae Huvialakooli rahvamuusikaorkestris, Harjumaa keelpilliorkestris, nii Klunkeri kui ka üld- ja koolinoorte rahvamuusikapeo orkestris. Riina on osanud motiveerida ka teiste filiaalide õpetajaid oma õpilastega rahvapilliansamblis osalema.

Palju õnne, Riina!


Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /data03/virt17028/domeenid/www.rae.ee/huvikool/wp-content/themes/devdmbootstrap3/single.php on line 31