“Eesti kõlalt” II ja III preemia

07.12.2020

26.– 29. novembril toimus vabariiklik noorte pianistide konkurss “Eesti kõla IX”, kus Rae Huvialakooli kaks noort pianisti, Mayla Vernik ja Nelis Vernik saavutasid oma vanuseklassis vastavalt II ja III koha. Ühest perest pärit Mayla (4. kl) ja Nelis (5. kl) õpivad klaverimängu Järveküla filiaalis õpetaja Leonald Kaidja käe all ja on juba kogenud konkurssidel käijad […]

26.– 29. novembril toimus vabariiklik noorte pianistide konkurss “Eesti kõla IX”, kus Rae Huvialakooli kaks noort pianisti, Mayla Vernik ja Nelis Vernik saavutasid oma vanuseklassis vastavalt II ja III koha.

Ühest perest pärit Mayla (4. kl) ja Nelis (5. kl) õpivad klaverimängu Järveküla filiaalis õpetaja Leonald Kaidja käe all ja on juba kogenud konkurssidel käijad ning näidanud häid tulemusi juba aastaid. Õpetaja märkis, et tänavu võistlesid tema õpilased eliitkoolidele (Tallinna Muusikakeskkool, Georg Otsa nimeline Tallinna Muusikakool, H. Elleri nimeline Tartu Muusikakool) mõeldud A-kategoorias.


Konkurssi korraldab Tallinna Muusikakeskkool. Tänavu toimus võistumängimine virtuaalkonkursina, osalemiseks tuli saata salvestatud video. Konkurssi hindas tänavu rahvusvaheline žürii, koosseisus: Toomas Vana (Eesti, Saksamaa), Kari Tikkala (Soome), Rudolfs Vanks (Läti).


Mayla Verniku esinemine.

Nelis Verniku esinemine.

Konkursi tulemused ja salvestiste lingid.


Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /data03/virt17028/domeenid/www.rae.ee/huvikool/wp-content/themes/devdmbootstrap3/single.php on line 31