Huvialakool Klunkeril

05.06.2024

1.juunil 2024 toimus Rae valla laulu- ja tantsupidu, XXIX Klunkrer. Rae Huvialakool on seal igal aastal oma koosseisudega osalenud ja nii ka sel aastal. Rongkäigus marssisid ja lavalaudadel esinesid puhkpilliorkester, rahvapilliorkester, kitarristide ansambel, rahvatantsurühm Joondu ja ansambel Öpik. Aitäh juhendajatele Hans Mihkel Vares, Riina Lõhmus, Mirjam Laaneots, Linda Pihu, Karl Joosep Sinisalu ja kõikidele osalejatele!

1.juunil 2024 toimus Rae valla laulu- ja tantsupidu, XXIX Klunkrer. Rae Huvialakool on seal igal aastal oma koosseisudega osalenud ja nii ka sel aastal.

Rongkäigus marssisid ja lavalaudadel esinesid puhkpilliorkester, rahvapilliorkester, kitarristide ansambel, rahvatantsurühm Joondu ja ansambel Öpik.

Aitäh juhendajatele Hans Mihkel Vares, Riina Lõhmus, Mirjam Laaneots, Linda Pihu, Karl Joosep Sinisalu ja kõikidele osalejatele!


Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /data03/virt17028/domeenid/www.rae.ee/huvikool/wp-content/themes/devdmbootstrap3/single.php on line 31