Kaks-kolm, kooliaastat alga!

31.08.2021

Rae Huvialakool alustab kooliaastat juba sel nädalal. Muusikaosakonnas alustab õpinguid üle 60 uue õpilase; kunsti- ja spordiosakondadesse on registreerimine veel avatud. Esialgsed tunniplaanid saame valmis lähipäevil ja paneme need üles kodulehele. NB! Olge valmis, et tunniplaan võib septembri esimeses pooles muutuda. Rae Huvialakooli muusikaosakonna avaaktus toimub 2. septembril kell 18.30 Jüri Gümnaasiumi staadionil asuvas suures […]

Rae Huvialakool alustab kooliaastat juba sel nädalal. Muusikaosakonnas alustab õpinguid üle 60 uue õpilase; kunsti- ja spordiosakondadesse on registreerimine veel avatud.

Esialgsed tunniplaanid saame valmis lähipäevil ja paneme need üles kodulehele. NB! Olge valmis, et tunniplaan võib septembri esimeses pooles muutuda.

Rae Huvialakooli muusikaosakonna avaaktus toimub 2. septembril kell 18.30 Jüri Gümnaasiumi staadionil asuvas suures telgis.
Palume riietuda ilmale vastavalt ja arvestada sellega, et telgis soojendust ei ole. Aktusekavas on muusikaosakonna õpilaste kontsert, uued õpilased kohtuvad oma õpetajaga, toimub pildistamine.


Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /data03/virt17028/domeenid/www.rae.ee/huvikool/wp-content/themes/devdmbootstrap3/single.php on line 31