Koolitöö viiruskahtluse korral

28.02.2020

Terviseamet on koostanud soovitused koolidele ja koolieelsete lasteasutuste juhtidele seoses COVID-19 haiguse levimusega maailmas. Terviseamet soovitab võimalusel jääda 14 päevaks (viiruse peiteaeg) jääda koju neil lastel ja lapsevanematel, kes on lähiajal käinud puhkamas viiruse suurema levikuga paikades.  Alates 26.02 on koroonaviiruse riskipiirkondadeks Hiina Rahvavabariik, Põhja-Itaalia (Lombardia, Veneto, Emilia-Romagna ja Piedmont regioonid), Iraan, Jaapan, Singapur, Lõuna-Korea. Palume […]

Terviseamet on koostanud soovitused koolidele ja koolieelsete lasteasutuste juhtidele seoses COVID-19 haiguse levimusega maailmas. Terviseamet soovitab võimalusel jääda 14 päevaks (viiruse peiteaeg) jääda koju neil lastel ja lapsevanematel, kes on lähiajal käinud puhkamas viiruse suurema levikuga paikades.  Alates 26.02 on koroonaviiruse riskipiirkondadeks Hiina Rahvavabariik, Põhja-Itaalia (Lombardia, Veneto, Emilia-Romagna ja Piedmont regioonid), Iraan, Jaapan, Singapur, Lõuna-Korea.

Palume lapsevanematel, kelle laps ettevaatusabinõuna koju jääb, teavitada sellest Rae Huvialakooli, saates kirja aadressil huvikool@jyri.edu.ee. Püüame e-õppe vahendeid kasutades korraldada sellel ajal individuaalõpet kodustes tingimustes.

Vastavalt Haridus- ja Teadusministeeriumi üleskutsele jälgime olukorda oma asutuses ning tegutseme vastavalt olukorrale, järgides Terviseameti soovitusi. Kool hindab koos pidajaga, kas olukord asutuses vajab sekkumist ning tegutseb nende volituste piires, mille sätestavad seadused. Anname teada, et hetkel ei nõua olukord erakorralisi meetmeid haridusasutustes, kuid arvestades ka grippi haigestumise hooajalist tõusu, palume Teil pöörata olulist tähelepanu piisknakkuste ennetusmeetmetele. Haridus- ja Teadusministeerium jälgib olukorda ja vastavalt vajadusele edastame täiendavat infot.

Kutsume kõiki üles säilitama rahulikku meelt ning tegutsema läbimõeldult ja värskele ametlikule teabele tuginedes.


Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /data03/virt17028/domeenid/www.rae.ee/huvikool/wp-content/themes/devdmbootstrap3/single.php on line 31