Õppetasud eriolukorra lõpuni vähendatud

03.04.2020

Huvialakool jätkab õpet kaugõppevormis eriolukorra lõpuni. Alates 1. aprillist eriolukorra lõpuni on Rae Huvialakooli spordi- ja kunstiosakonna kõigi õpilaste tasu vähendatud 50% võrra ning muusikaosakonna õpilaste õppetasu 25% võrra. Meie õpetajad ja treenerid pingutavad igapäevaselt, et järjepidevus harjutamisel ja treenimisel jätkuks ning kui vähegi võimalik, ärge esitage kergekäeliselt lahkumistaotlust. Kui pere on eriolukorra tõttu sattunud […]

Huvialakool jätkab õpet kaugõppevormis eriolukorra lõpuni. Alates 1. aprillist eriolukorra lõpuni on Rae Huvialakooli spordi- ja kunstiosakonna kõigi õpilaste tasu vähendatud 50% võrra ning muusikaosakonna õpilaste õppetasu 25% võrra.


Meie õpetajad ja treenerid pingutavad igapäevaselt, et järjepidevus harjutamisel ja treenimisel jätkuks ning kui vähegi võimalik, ärge esitage kergekäeliselt lahkumistaotlust. Kui pere on eriolukorra tõttu sattunud raskustesse ja Teil ei ole võimalik tasuda ka vähendatud õppetasu, palun kirjutage huvikool@jyri.edu.ee.

Rae Huvialakool on 22 aastat kasvanud ja arenenud, töötanud selle nimel, et anda kvaliteetset huviharidust Rae valla lastele kodu lähedal. Hoiame oma õpetajaid ja treenereid, kellel on suur roll, et see võimalus ikka säiliks, jätkuks ja areneks.


Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /data03/virt17028/domeenid/www.rae.ee/huvikool/wp-content/themes/devdmbootstrap3/single.php on line 31