Pilliõpilaste lasteaiatuur

03.12.2021

Sel nädalal toimus Rae Huvialakooli lasteaiatuur – saime jätkata oma traditsiooni viia muusikalist külakosti valla lasteaedadesse. Eelmisel, 2020. aastal meil seda võimalust ju paraku polnud. 31. novembril esinesid pilliõpilased Õie lasteaias, 1. detsembril kahe kontserdiga Taaramäe lasteaias. Loodame, et järgmisel aastal jõuame ka Jürist kaugemale. Oli tore, et saime üle hulga aja lasteaeda muusikaga külla […]

Sel nädalal toimus Rae Huvialakooli lasteaiatuur – saime jätkata oma traditsiooni viia muusikalist külakosti valla lasteaedadesse. Eelmisel, 2020. aastal meil seda võimalust ju paraku polnud.


31. novembril esinesid pilliõpilased Õie lasteaias, 1. detsembril kahe kontserdiga Taaramäe lasteaias. Loodame, et järgmisel aastal jõuame ka Jürist kaugemale.


Oli tore, et saime üle hulga aja lasteaeda muusikaga külla minna. Esinejate hulgas oli ka lasteaia endisi lapsi ja nii sai 6-aastane viiuliõpilane Gertrud esineda oma lasteaiakaaslastele.


03.12.21


Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /data03/virt17028/domeenid/www.rae.ee/huvikool/wp-content/themes/devdmbootstrap3/single.php on line 31