Rae Huvialakooli sisseastumiskatsed

21.04.2022

Rae Huvialakooli sisseastumiskatsed toimuvad käesoleval aastal 8. juunil Rae Huvialakooli Jüri filiaalis (Jüri Gümnaasiumi maja) ja 9. juunil Järveküla filiaalis (Järveküla Kool).

Rae Huvialakooli sisseastumiskatsed toimuvad käesoleval aastal 8. juunil Rae Huvialakooli Jüri filiaalis (Jüri Gümnaasiumi maja) ja 9. juunil Järveküla filiaalis (Järveküla Kool). Katsete toimumise täpne ajakava saadetakse ARNOs registreerinute e-mailile paar päeva pärast registreerimise tähtaja saabumist ja info pannakse välja ka kooli kodulehele. Registreerimine lõpeb 2. juunil. Selleks, et registreerida laps sisseastumiskatsetele, on vaja Rae valla haridusinfosüsteemis ARNOs: https://piksel.ee/arno/rae/ teha taotlus ja valida rühm nimega “Õppeaasta 22/23 sisseastumiskatsed”. Taotluse täitmisel on vaja kirjutada, mis pilli Teie laps soovib õppida, samuti märkige, millises Rae Huvialakooli filiaalis ta õppida soovib. Filiaalid on järgmised: Jüri, Järveküla, Kindluse, Lagedi või Vaida.

 

Katsetel osaleja peab laulma ühe laulu; laulma järele meloodia, mille õpetaja klaveri mängib; koputama järele rütme ja saama aru, mitu nooti korraga kõlab. Iga õpilase katse lõpus toimub vestlus ka tema vanemaga.

 

Info katsete tulemuste kohta saadetakse emailile hiljemalt 15.06 ja nimekiri pannakse välja kooli kodulehele. Seejärel saadetakse läbi ARNO süsteemi kinnitus varem tehtud taotlusele. Kooli poolt saadetaval taotluse kinnitusel on näha, millise õpetaja rühmas või klassis kooli vastuvõetud õpilane sügisel õppima asub. Oluline on, et kooli vastuvõetud õpilase lapsevanem allkirjastaks ARNOs lepingu pärast seda, kui kool on määranud õpilasele õpetaja. ARNOst saadetakse Teie emailile vastav teade. Kui leping jääb allkirjastamata, ei saa õpilane õpinguid alustada ja tema asemele võetakse pingerea alusel järgmine soovija.

 

Kui uue õppeaasta jooksul peaks vabanema soovitud erialal õppekoht, siis pakutakse seda õppekohta sisseastumiskatsete pingerea alusel pingereas järgmisel positsioonil asuvale õpilasele.

 

Lisainfo:

Email: muusikakool@jyri.edu.ee

Tel +372 5344 3888


Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /data03/virt17028/domeenid/www.rae.ee/huvikool/wp-content/themes/devdmbootstrap3/single.php on line 31