Võrkpalli finaalmängud 14.-15. novembril

11.11.2020

14.-15. novembril toimub Jüris, Rae Spordikeskuses Eesti noorte U16 neidude vanuseklassi 2020. aasta karikavõistluste finaaletapp võrkpallis. Eesti karikavõitu asuvad jahtima seitse naiskonda, kes lunastasid finaalturniirile pääsme, võites eelnevalt oma tsooniturniiri (finaalvõistlusest jääb kõrvale Narva Spordikool Energia naiskond). Rae Spordikoolist on turniiril võistlustules kaks võistkonda: Jüri (treener Margot Saharov) ja Peetri (Ellen Liik) treeningrühmade võistkonnad ning […]

14.-15. novembril toimub Jüris, Rae Spordikeskuses Eesti noorte U16 neidude vanuseklassi 2020. aasta karikavõistluste finaaletapp võrkpallis.

Eesti karikavõitu asuvad jahtima seitse naiskonda, kes lunastasid finaalturniirile pääsme, võites eelnevalt oma tsooniturniiri (finaalvõistlusest jääb kõrvale Narva Spordikool Energia naiskond). Rae Spordikoolist on turniiril võistlustules kaks võistkonda: Jüri (treener Margot Saharov) ja Peetri (Ellen Liik) treeningrühmade võistkonnad ning neile pakuvad konkurentsi naabervalla Kiili võrkpalliklubi SK Tats, Kohila Võrkpalliklubi, Selver Tallinna Spordikool I, VK Täht Tallinnast ja Viljandi SK/VilVol.


Turniiril, kus kõik võistkonnad mängivad kõigiga läbi ja peetakse kohtumised kahel päeval, pühapäeval peaks parimatele medalid kaela riputatama kella 14 paiku.


Rae Spordikooli treenerite sõnul on oodata palju pingelisi ning tasavägiseid mänge, kus kindlat favoriiti pole ning kõigil võimalik oma parimat mängu näidates medalite eest võidelda.


Rae Spordikool teeb mängudest ka LIVE ülekanded, mille lingi vahendame enne mängude algust Rae Spordikooli Facebook`i lehel: https://www.facebook.com/RaeSpordikool/.


NB! Pealtvaatajaid ja lapsevanemaid saali ei lubata COVID-19 viiruse leviku tõttu ning seoses vähese ruumiga pealtvaatajate alal. Jüri Pallihalli pääsevad ainult võistkondadega seotud isikud – mängijad, treenerid ja võistkonda saatvad isikud (nt arst).


Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /data03/virt17028/domeenid/www.rae.ee/huvikool/wp-content/themes/devdmbootstrap3/single.php on line 31