Aasta huviharidusõpetaja on Marje Tahk

06.10.2021

Rae vald tunnustas eilsel õpetajate päeva pidulikult vastuvõtul valla õpetajaid. Aasta huviharidusõpetaja nominentide hulgas olid Rae Huvialakoolist kunstiõpetaja Marje Tahk ja klaveriõpetaja Alesja Dukova. Rae valla Aasta Huviharidusõpetaja 2021 tiitli pälvis Marje Tahk. Kooli poolt esitati nomineerimisele põhiõppe kunstiõpetaja Marje, kes oskab õpilastele läheneda individuaalselt, pakkudes eritasemelisi ülesandeid, arendades õpilastes keskendumisoskust ja võimet süveneda. Õpetaja […]

Rae vald tunnustas eilsel õpetajate päeva pidulikult vastuvõtul valla õpetajaid. Aasta huviharidusõpetaja nominentide hulgas olid Rae Huvialakoolist kunstiõpetaja Marje Tahk ja klaveriõpetaja Alesja Dukova. Rae valla Aasta Huviharidusõpetaja 2021 tiitli pälvis Marje Tahk.


Kooli poolt esitati nomineerimisele põhiõppe kunstiõpetaja Marje, kes oskab õpilastele läheneda individuaalselt, pakkudes eritasemelisi ülesandeid, arendades õpilastes keskendumisoskust ja võimet süveneda. Õpetaja Marje on üks Harjumaa kunstiolümpiaadi eestvedajaid ja korraldajaid ning on aastaid võõrustanud Harjumaa parimaid kunstiõpilasi ja õpetajaid Jüris. 23 õppeaasta jooksul on tema õpilased saavutanud mitmeid auhinnalisi kohti erinavatelt konkurssidelt. Ta on osanud mitmetes õpilastes üles leida kunstipisiku ja seda koostöiselt arendanud.


Vaida klaveriõpetaja Alesja Dukova esitas nomineerimisele lapsevanem. Alesjat iseloomustati kui väga head huvialaõpetajat, kes tunnustab oma õpilasi ja teeb väga head koostööd lastevanematega. Ta juhendab oma õpilasi kuulama ja märkama maailmakuulsate klaverikuntsnike muusikat ja julgustab lapsi esinema kogukondlikel üritustel.


Palju õnne nominentidele ja aitäh kõikidele meie tublidele õpetajatele!


Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /data03/virt17028/domeenid/www.rae.ee/huvikool/wp-content/themes/devdmbootstrap3/single.php on line 31