Huvialakooli tervitus Rae valla perepäeval

15.10.2018

7. oktoobril oli kõigil võimalus osa saada Rae valla perepäevast. Mudilasega koos sai laulda ja mängida Pesapuu Pereklubis, võistelda Noorte Kotkaste ja Kodutütardega, tuletada meelde, kuidas anda esmaabi, näha soomusautot “Estonia” ning osa saada paljudest teistest tegevustest ja töötubadest. Oma panuse päeva õnnestumisse andsid ka Rae Huvialakooli õpilased, pakkudes kuuljaile muusikalisi elamusi. Kontserdil astusid üles […]

7. oktoobril oli kõigil võimalus osa saada Rae valla perepäevast. Mudilasega koos sai laulda ja mängida Pesapuu Pereklubis, võistelda Noorte Kotkaste ja Kodutütardega, tuletada meelde, kuidas anda esmaabi, näha soomusautot “Estonia” ning osa saada paljudest teistest tegevustest ja töötubadest.

Oma panuse päeva õnnestumisse andsid ka Rae Huvialakooli õpilased, pakkudes kuuljaile muusikalisi elamusi. Kontserdil astusid üles 4.-5. klassi tüdrukute ansambel SÄDE (juh Külli Ovir), klaveriõpilased Rasmus Golubkov ja Alina Zahhartšuk Vaida filiaalist (õp Alesja Dukova), kitarriõpilased Heidi Jõeveer ja Mia Lips Järveküla filiaalist (õp Sulo Kiivit), Oskar Märtin Jüri filiaalist (õp Igor Besstšotnov) ning õpetajate duo koosseisus Igor Besstšotnov (viiul) ja Kristi Toomra (klaver).

Rae Huvialakoolil on hea meel, et vaatamata vihmasele ilmale olid paljud kuulama meid kuulama tulnud. Ühtlasi täname Rae Kultuurikeskust võimaluse eest osaleda perepäeval.

Fotod: Ott Kattel


Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /data03/virt17028/domeenid/www.rae.ee/huvikool/wp-content/themes/devdmbootstrap3/single.php on line 31