Huvikooli suvelaager

05.05.2021

Rae Huvialakool korraldab 14.-17. juuni 2021 oma 2.-4. klassi õpilastele (muusika-, kunsti- ja spordiosakonna) laagri looduskauni Jõgevamaa voorte vahel asuvas Kuremaa Spordikeskuses. Suvelaagris toimuvad huvialakooli õpetajate ja treenerite juhendamisel erinevad praktilised tegevused, mis annavad lastele uusi ja põnevaid kogemusi. Osaleda saab kuni 80 last. Laagrisse saab registeeruda 20. maini, täida vorm siin. Laagri maksumus on […]

Rae Huvialakool korraldab 14.-17. juuni 2021 oma 2.-4. klassi õpilastele (muusika-, kunsti- ja spordiosakonna) laagri looduskauni Jõgevamaa voorte vahel asuvas Kuremaa Spordikeskuses.


Suvelaagris toimuvad huvialakooli õpetajate ja treenerite juhendamisel erinevad praktilised tegevused, mis annavad lastele uusi ja põnevaid kogemusi. Osaleda saab kuni 80 last.

Laagrisse saab registeeruda 20. maini, täida vorm siin. Laagri maksumus on 103 eurot, arve laagri eest esitab Rae VV koos maikuu õppetasuga. Laagripakett sisaldab majutust, toitlustust, transporti, laagri särki.

Täpne info saadetakse laagrisse registreeritud osaleja lapsevanemale.


Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /data03/virt17028/domeenid/www.rae.ee/huvikool/wp-content/themes/devdmbootstrap3/single.php on line 31