III koht konkursilt VII Stockholm International Music Competition

03.06.2019

Rae Huvialakooli õpilased Laura Randle (klaverieriala 1. klass) ja Astrid Ulpus (klaverieriala 5. klass) osalesid 30.05.-02.06.19 rahvusvahelisel konkursil Stockholmis. Laura saavutas A-kategoorias III koha ja Astrid B-kategoorias diplomi.   VII Stockholm International Music Competition on rahvusvaheline konkurss, mis on orienteeritud laste- ja noorte klassikalise muusika esinemiskunstile. Toimub see aastast 2010 ja saanud väga populaarseks. VII […]

Rae Huvialakooli õpilased Laura Randle (klaverieriala 1. klass) ja Astrid Ulpus (klaverieriala 5. klass) osalesid 30.05.-02.06.19 rahvusvahelisel konkursil Stockholmis.
Laura saavutas A-kategoorias III koha ja Astrid B-kategoorias diplomi.
 
VII Stockholm International Music Competition on rahvusvaheline konkurss, mis on orienteeritud laste- ja noorte klassikalise muusika esinemiskunstile. Toimub see aastast 2010 ja saanud väga populaarseks. VII Stockholm International Music Competition žüriisse kuuluvad professorid ja õpetajad Rootsist, USA-st, Saksamaalt, Belgiast, Venemaalt, Eestist, Lätist, Gruusiast, Leedust, Noorast ja Soomest.
 
Rahvusvaheline konkurss pakub õpilasele meeldejäävaid elamusi. Ainult konkurentsivõitluses on võimalik arendada tahte väärtust, julgust ja kindlust!
 
Palju õnne meie õpilastele eduka esinemise eest!
 
Õp. Dina Kurapova


Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /data03/virt17028/domeenid/www.rae.ee/huvikool/wp-content/themes/devdmbootstrap3/single.php on line 31