ILOPi abil saime kolm uut pilli

24.11.2021

Rae Huvialakool on ikka kasvamas ja seetõttu vajame ka uusi pille. Toetusprogrammi ILOP – Igal lapsel oma pill – toel täienes kooli pillipark sel sügisel pianiino, tšello ja elekritrummidega. Pianiino Weinbach on nüüd igapäevaseks kaaslaseks kümnele Lagedi filiaali klaveriõpilasele, keda õpetab Terje Saarem. Uue erialana alustati Jüri filiaalis sel õppeaastal tšellomängu õpetamist. Õpetaja Joosep Kõrvitsa […]

Rae Huvialakool on ikka kasvamas ja seetõttu vajame ka uusi pille. Toetusprogrammi ILOP – Igal lapsel oma pill – toel täienes kooli pillipark sel sügisel pianiino, tšello ja elekritrummidega.


Pianiino Weinbach on nüüd igapäevaseks kaaslaseks kümnele Lagedi filiaali klaveriõpilasele, keda õpetab Terje Saarem. Uue erialana alustati Jüri filiaalis sel õppeaastal tšellomängu õpetamist. Õpetaja Joosep Kõrvitsa käe all alustas kolm õpilast. Yamaha elektritrummid võimaldavad aga trummimängu ka olukorras, kus vaja vaikselt harjutada.


Toetusprogramm “Igal lapsel oma pill” (ILOP) on Eesti Muusikakoolide Liidu korraldatav toetusmeede muusikakoolidele pillide ostmise ja remontimise finantseerimiseks.


Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /data03/virt17028/domeenid/www.rae.ee/huvikool/wp-content/themes/devdmbootstrap3/single.php on line 31