Jüri filiaal jätkab kontaktõpet

04.11.2020

Rae Huvialakooli Jüri filiaal jätkab tavapärast õppetööd vastavalt tunniplaanile, samal ajal kui samas hoonekompleksis asuv Jüri Gümnaasium on 5. – 15. novembrini distantsõppel. Gümnaasium jäi distantsõppele ühe sööklatöötaja koroonaviirusega nakatumise tõttu. Kuna koolisöökla on suletud ja toitlustust ei toimu, ei toimu ka õpe koolimajas. Gümnaasiumi hoonekompleksis paiknevad spordikeskus, noortekeskus, raamatukogu ja huvialakool jäävad avatuks. Rae […]

Rae Huvialakooli Jüri filiaal jätkab tavapärast õppetööd vastavalt tunniplaanile, samal ajal kui samas hoonekompleksis asuv Jüri Gümnaasium on 5. – 15. novembrini distantsõppel.


Gümnaasium jäi distantsõppele ühe sööklatöötaja koroonaviirusega nakatumise tõttu. Kuna koolisöökla on suletud ja toitlustust ei toimu, ei toimu ka õpe koolimajas. Gümnaasiumi hoonekompleksis paiknevad spordikeskus, noortekeskus, raamatukogu ja huvialakool jäävad avatuks.


Rae Huvialakoolil on lubatud jätkata õppe- ja treeningtööd tavapäraselt. Kui Teie laps ei saa tulla tavapärasesse tundi, teavitage õpetajat või treenerit. Oleme valmis tegema nii distants- kui ka hübriidõpet, vajadusel saab koolist kunstivahendeid. Õppetasu ei vähendata.


Plaanime jätkata tunniplaani alusel. Täpsem info oma erialaõpetajalt või treenerilt.


Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /data03/virt17028/domeenid/www.rae.ee/huvikool/wp-content/themes/devdmbootstrap3/single.php on line 31