Klaver ja kaks flööti

30.09.2020

Uut õppeaastat alustasime kolme uue pilliga. Toetusprogrammi ILOP – Igal lapsel oma pill – toel täienes kooli pillipark pianiino ja kahe flöödiga. Pianiino Petrof on nüüd igapäevaseks kaaslaseks üheteistkümnele Vaida filiaali klaveriõpilasele, keda õpetab Alesja Dukova. Neljanda klassi õpilase Darina Maslova sõnul on vana ja uue pilli kõlad väga erinevad, Petrofi ärksus nõuab veel harjumist. […]

Uut õppeaastat alustasime kolme uue pilliga. Toetusprogrammi ILOP – Igal lapsel oma pill – toel täienes kooli pillipark pianiino ja kahe flöödiga.

Pianiino Petrof on nüüd igapäevaseks kaaslaseks üheteistkümnele Vaida filiaali klaveriõpilasele, keda õpetab Alesja Dukova. Neljanda klassi õpilase Darina Maslova sõnul on vana ja uue pilli kõlad väga erinevad, Petrofi ärksus nõuab veel harjumist.

Oma pilli said ka Järveküla filiaali flöödiõpilane Ene-Liis Kangur (õpetaja Anni Toompere) ja Jüri filiaali flöödiõpilane Emma Elisabeth Merman (õpetaja Linda Kelder).


Toetusprogramm “Igal lapsel oma pill” (ILOP) on Eesti Muusikakoolide Liidu korraldatav toetusmeede muusikakoolidele pillide ostmise ja remontimise finantseerimiseks.


Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /data03/virt17028/domeenid/www.rae.ee/huvikool/wp-content/themes/devdmbootstrap3/single.php on line 31