Mayla ja Nelis A-kategooria kolmandad

21.09.2021

Rae Huvialakooli kogenud konkursandid, Mayla ja Nelis Vernik, saavutasid rahvusvahelisel pianistide konkursil III kohad. Õpetaja Leonald Kaidja õpilased võistlesid III Rahvusvahelisel konkursil  International Piano Competition “Città di Oleggio”. Mõlemad võistlesid A-kategoorias (kuni 13aastased) ja saavutasid III kohad, Mayla punktiskooriks 86/100 ja Nelisel 89/100. A-kategoorias oli osavõtjaid lisaks Eestile veel seitsmest erinevast riigist. Konkursi korraldaja on […]

Rae Huvialakooli kogenud konkursandid, Mayla ja Nelis Vernik, saavutasid rahvusvahelisel pianistide konkursil III kohad.


Õpetaja Leonald Kaidja õpilased võistlesid III Rahvusvahelisel konkursil  International Piano Competition “Città di Oleggio”. Mõlemad võistlesid A-kategoorias (kuni 13aastased) ja saavutasid III kohad, Mayla punktiskooriks 86/100 ja Nelisel 89/100. A-kategoorias oli osavõtjaid lisaks Eestile veel seitsmest erinevast riigist.


Konkursi korraldaja on Oleggio linna (Itaalia) omavalitsus. Sel korral korraldati konkurss olude sunnil online formaadis.


Konkursi korraldaja kodulehel A-kategooria konkursantide võistlusvideod, sealhulgas meie staaride esitused. Saate siit hea ülevaate konkursi tasemest:

https://comunedioleggio.wixsite.com/musicaoleggio/video-2021-cat-a


Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /data03/virt17028/domeenid/www.rae.ee/huvikool/wp-content/themes/devdmbootstrap3/single.php on line 31