“Parim noor instrumentalist 2019” plokkflöödi eriala II koht Rae Huvialakoolile

18.03.2019

Saabume unisel pühapäeva hommikul, 17. märtsil Nõmme Muusikakooli konkursi “Parim noor instrumentalist 2019” plokkflöötide vabariiklikku vooru. Oleme esimesed saabujad, koolimaja on veel tühi. Ruttu lahti mängima ja siis saaliproovi, kus igale osalejale vaid mõned loetud minutid. Ja juba algab konkurss. Noorimate ehk kuni 10-aastaste vanusegrupis on 16 osalejat Eesti erinevatest paikadest. Marta astub võistlustulle teisena […]

Saabume unisel pühapäeva hommikul, 17. märtsil Nõmme Muusikakooli konkursi “Parim noor instrumentalist 2019” plokkflöötide vabariiklikku vooru. Oleme esimesed saabujad, koolimaja on veel tühi.
Ruttu lahti mängima ja siis saaliproovi, kus igale osalejale vaid mõned loetud minutid. Ja juba algab konkurss. Noorimate ehk kuni 10-aastaste vanusegrupis on 16 osalejat Eesti erinevatest paikadest. Marta astub võistlustulle teisena ning sooritab enesekindla ja musikaalse esituse. Tundus, et õpetajana pabistasin oluliselt rohkem kui Marta.
Kui teised esinejad kuulatud, on aeg jääda tulemusi ootama. Poolteist tundi tundub vägagi venivat. Lõpuks tulemust kuuldes oleme mõlemad väga rõõmsad – Marta Kiik II koht! Žürii jagab välja veel mitmeid auhinnalisi kohti ja palju diplomeid, tühjade kätega ei lahku noorimast grupist keegi.
Emotsioonid on laes ja aeg minna koju puhkama.

Linda Kelder
Rae Huvialakooli plokkflöödiõpetaja


Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /data03/virt17028/domeenid/www.rae.ee/huvikool/wp-content/themes/devdmbootstrap3/single.php on line 31