Rae Spordikooli suvetegemised

09.09.2016

Kui lapsed lähevad üldhariduskoolidest vaheajal, siis spordikoolis on suvi täis erinevaid tegemisi nii võistluste kui ka laagrite näol. Korraldatakse erinevaid linnalaagreid ning käiakse laagerdamas mitmel pool Eestis Pärast hooaja lõppu 2.juuni Spot of Tallinnas oli lastel puhkus, pärast mida 13.-16.juunil toimus Rae Huvialakooli õppelaager, kus osalesid õppurid meie kooli kõikidest osakondadest ning tehti ka tublisti sporti. […]

Kui lapsed lähevad üldhariduskoolidest vaheajal, siis spordikoolis on suvi täis erinevaid tegemisi nii võistluste kui ka laagrite näol. Korraldatakse erinevaid linnalaagreid ning käiakse laagerdamas mitmel pool Eestis

Pärast hooaja lõppu 2.juuni Spot of Tallinnas oli lastel puhkus, pärast mida 13.-16.juunil toimus Rae Huvialakooli õppelaager, kus osalesid õppurid meie kooli kõikidest osakondadest ning tehti ka tublisti sporti. Õppelaagris tehti igal päeval erinevaid sporditegevusi ning muid huvitegevusi.

Jõulumäe laagris osalesid ka kergejõustiku osakonna õppetreeninggrupi lapsed, kes jätkasid treeningutega kuni Eesti MV ja Rukkilillemängudeni juuli kuus.

Korvpalli osakonnas toimusid 2 linnalaagrit juuni kuus, kus treeningutel käis osalemas ka Eesti koondise tagamängija Rain Veideman. Kui minikorvpallurid osalesid juuni lõpus Tuksi minikorvpallifestivalil, siis korvpalliosakonna üldlaager toimus Orissaares 6.-12. august.. Samuti osalesid U18 korvpallipoisid treeninglaagris Porecis, kus osaleti ka kohalikul Adria Basketball Cupil.

Võrkpalli õpilased käisid laagris Säreveres ning Porkunis.

Male laager toimus Pärnus

Lauatennise õppetreeninggrupi liikmed jätkasid suviste linnalaagritega Jüris ning käisid mitmel pool Euroopas: Bulgaarias, Austrias ja Gotlandil võistlemas ja laagerdamas.

Laagrisuve lõpetas ühislaager Rae Noortekeskusega augusti lõpus Jüris, kus meie treenerid viisid lastele läbi sportlikke treeninguid.

Täname kõiki treenereid tegusa suve eest ning soovime kõigile head uut hooaja algust.

Tule trenni ja võta sõber ka kaasa!


Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /data03/virt17028/domeenid/www.rae.ee/huvikool/wp-content/themes/devdmbootstrap3/single.php on line 31