Rae valla huviharidusõpetaja 2018 on Leonald Kaidja!

15.10.2018

4. oktoobril, õpetajate päeva eelsel õhtul , tunnustati Rae valla haridustöötajate tänuõhtul parimaid. Teiste seas sai Aasta huviharidusõpetaja 2018 tiitli meie Järveküla filiaali klaveriõpetaja Leonald Kaidja. Ta on üles näidanud suurt pühendumist, valdkonna tundmist ja eesmärkide püstitamise oskust. Oma töös on õpetaja Kaidja järjepidev, traditsioone austav, aga samas uusi lähenemisviise otsiv ja õpilast protsessi kaasav […]

4. oktoobril, õpetajate päeva eelsel õhtul , tunnustati Rae valla haridustöötajate tänuõhtul parimaid. Teiste seas sai Aasta huviharidusõpetaja 2018 tiitli meie Järveküla filiaali klaveriõpetaja Leonald Kaidja.

Ta on üles näidanud suurt pühendumist, valdkonna tundmist ja eesmärkide püstitamise oskust. Oma töös on õpetaja Kaidja järjepidev, traditsioone austav, aga samas uusi lähenemisviise otsiv ja õpilast protsessi kaasav klaveriõpetaja.

Valla tänukirja Harjumaa laulu- ja tantsupeo protsessis osalemise eest said veel Riina Lõhmus, Tiina Malkov ja Külli Ovir.

Palju õnne!


Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /data03/virt17028/domeenid/www.rae.ee/huvikool/wp-content/themes/devdmbootstrap3/single.php on line 31