Kunstimaiad lapsed oodatud

01.09.2021

Rae Huvialakooli kunstiosakonnas õpib eel- ja põhiõppes ning keraamikaõppes üle 100 õpilase. Õppetöö toimub Jüris ja Järvekülas – ootame uusi õpilasi kunstiga tegelema. Uue erialana pakume Jüris meisterdamist. Kunstiosakonna tunniplaani ja võimalustega (NB! võib veel muutuda) saad tutvuda siin. Taotluse kooli astumiseks saab esitada ARNO kaudu. Pildil meie Jüri eelklasside õpetaja ja meisterdamise õpetaja Teele […]

Rae Huvialakooli kunstiosakonnas õpib eel- ja põhiõppes ning keraamikaõppes üle 100 õpilase. Õppetöö toimub Jüris ja Järvekülas – ootame uusi õpilasi kunstiga tegelema. Uue erialana pakume Jüris meisterdamist.


Kunstiosakonna tunniplaani ja võimalustega (NB! võib veel muutuda) saad tutvuda siin. Taotluse kooli astumiseks saab esitada ARNO kaudu.


Pildil meie Jüri eelklasside õpetaja ja meisterdamise õpetaja Teele Tammaru, kes õpetas suvelaagris osalenud lastele “kulda sõeluma” ehk ise paberit tegema.


Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /data03/virt17028/domeenid/www.rae.ee/huvikool/wp-content/themes/devdmbootstrap3/single.php on line 31